.: Bu gün 27.1.2020 04:26:15   .:
Giriş Sayfası Yap Favorilere Ekle Tavsiye Gonder  

 
 
 

GELİNLİK SEÇİMİ

 


GELİNLİK SEÇERKEN HANGİ MODELLERİ TERCİH ETMELİSİNİZ? EVLİLİK HAZIRLIĞINDAKİ GELİN ADAYLARINA, VÜCUT YAPILARINA GÖRE HANGİ MODELLERİ TERCİH ETMELERİ GEREKTİĞİ KONUSUNDAKİ İP UÇLARIMIZ ;

  • Yaşamının bu en özel, en güzel gününde rüya gibi bir gelinliğin içinde masal prenseslerini andırmayı tüm genç kızlar düşler Ancak, çocukluğunuzdan beri hayallerinizi süsleyen veya vitrinlerde gördüğünüz, dergilerde beğendiğiniz bir gelinliği yalnızca istemek yeterli değil. Önemli olan size yakışan bir modelin ve tarzın belirlenmesi. Ayrıca seçtiğiniz modelin düğün konseptiyle ve diğer tüm detaylarla uyumlu olması da gerekir.
  • Kemikli bir yapıya sahipseniz, kabarık gelinlikler ilk tercihleriniz arasında olabilir. Eğer köprücük kemiğiniz göze çarpıyorsa, ince askılardan sakının.
  • Narin bir yapıya sahipseniz, sizi boğacak hacimli gelinliklerden uzak durun, vücudunuzu daha saran gelinlikleri tercih edin.
  • Kilolu iseniz, şeritsiz kabarık gelinlikler alt kısımlardaki kilolarınızı saklayacaktır. Üst bedeninizi ise boyunlu modellerle dengeleyebilirsiniz.
  • Geniş bir bedene sahipseniz, dar korseli gelinliklerden kesinlikle uzak durun. Omuzları kapalı modeller sizi olduğunuzdan geniş gösterebilir.
  • Göğüslerinizin büyük olduğunu düşünüyorsanız, üst bedende çok aşırıya kaçmamak kaydıyla dar ve yukarı doğru kesime sahip modelleri tercih edebilirsiniz. İnsanların yüzünüze bakmasını istiyorsanız, açık ve fazla dar gelinliklerden kaçının.
  • Uzun boylu iseniz, sizin için her gelinlik modeli uygun olabilir. Ancak uzun kollu modelleri tercih etmeyin. Yukarı kesime sahip gelinlikler sizi olduğunuzdan uzun gösterebilir.
  • Düşük belli iseniz, omuzlardan dikey olarak inen ve çok geniş eteği olan modeller sizin için ideal. Dar kesimli modellerden kesinlikle uzak durun.

  ..

Resimleri gormek icin Flash Player Yukleyin

Gelinlik Modelleri
 


Sponsor bağlantılar, Ev Arkadaşı Ara, Şirket Ara

SOHBET EKART FIKRA OYUN GÜZEL SÖZLER

umutdolu.net © Copyright 2020 Web Design