.: Bu gün 18.1.2020 16:11:10   .:
Giriş Sayfası Yap Favorilere Ekle Tavsiye Gonder  

 
 
 
FLASH OYUNLAR
    HİNDİ AVLAMA   Uzaktan uçan hindiler zıplaya zıplaya size doğru yaklaşıyor. Siz onu vurduğunuzda puan kazanıyorsunuz. Yanınıza kadar gelirse size oda size ateş ediyor. OYUN: Play tuşu ile başlayın, mausla ateş edin. Bitince Play Again tuşlayın. İyi eğlenceler.
    ÖRDEK AVLAMA   Herkesin bildiği ördek avlama oyunu.. Avcılar hiç dayanamaz bu oyuna OYUN :: Game A veya Game B ile başlayın. Sonra havada gezen ördekleri mausla ateş ediyorsunuz.
    KAYIP ŞEHİR   Elinizde kılıcınız ve önünüze çıkan yaratıkları yok ediyorsunuz. Yok ettiğiniz yaratıklar puana dönüşüyor. OYUN :: Start ile başlayın daha sonra X tuşu ile kılıç kullanıp Z tuşu ile puan toplayın. Ara çubuğu ve yön tuşları ile haraket edebilirsiniz.
    MASA TENİSİ   Eğlenceli bir masa tenisi .Bilgisara karşı oynuyorsunuz. OYUN : Mausla oynuyorsunuz . İyi şanslar.
    TEKSAS ŞERİFİ   Bir bara giriyorsunuz ve barın arkasında tehlikeli silahşörler. OYUN :: Start la başlayın kurşun bitince en soldaki kurşunlara tıklayın.Altı atışta kurşun biter. düşman çıktığı anda ateş edin.
    SOKAK DOGUSU   Önce karşınıza variller geliyor. Ama gercek dogus bu değil . Sadece haraketleri deniyorsunuz. Klavye ile oynuyorsunuz. OYUN :: Shift + K ve +L ve yön tuşları ile çeşitli aksiyonlar yapabiliyorsunuz.
    GERÇEK ALTIN   Zevkli bir oyun. Demiryolunda ilerlerken gerçek altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Verilen sürede toplayabilirseniz tur atlayın. OYUN :: Aşağı tuşu ile altın külçesini yakalayın .Yukarı tuşu ile kendinize çekin. İyi eğlenceler.
    GEYİK AVCISI   Çok zevkli bir geyik avı. Doğada bir görüp bir kaybolan geyikleri avlamaya çalışıyorsunuz. Dikkat kuşları vurmayın. OYUN:: Spile Starten tıklayarak başlayın ve mausla geyiklere ateş edin.
    KAĞIT BEBEK   Çoçuklar için güzel bir oyun. Mankeni zevkinize göre giydirin. OYUN :: Sağ alttaki skip tuşu ile oyuna hızlı geçiş yapabilirsiniz.
    SABUN KÖPÜĞÜ   Beceri oyunu.Biraz da sabır. Çünkü dar bir labirentte sabun köpüğünü taşımaya çalışıyorsunuz. OYUN:: Ok tuşları ile yönlendirin. Başarılar.
  Sayfalar : 1 2 3 4 5 6
  Toplam 60 Oyun Yer Almaktadır.
 
 


Sponsor bağlantılar, Ev Arkadaşı Ara, Şirket Ara

SOHBET EKART FIKRA OYUN GÜZEL SÖZLER

umutdolu.net © Copyright 2020 Web Design