.: Bu gün 18.1.2020 16:09:55   .:
Giriş Sayfası Yap Favorilere Ekle Tavsiye Gonder  

 
 
 
FLASH OYUNLAR
    UCAK SAVAS   Havada düşman ucaklarını düşürmeye calışıyorsunuz. OYUN : Mausunuzla ateş ediyorsunuz.
    EJDER TOPU   Üç ayrı savaşçı ile bilgisayara karşı savaşıyorsunuz. OYUN :: Ok tuşları ile yönlendirin ve A-S-D-F tuşları ile savaşabilirsiniz.
    ASLAN KRAL   Aslankral nehirde mahsur kalan arkadaşını timsahlardan kurtarıyor. OYUN :: Ara çubuğu ile timsahların üzerinden atlayın.
    NİNJA SALDIRISI   Sahilde ninja saldırısı. OYUN:: Haraket için W-S-A-D tuşları kılıç kullanımı için J-K-L tuşlarını kullanının Start ile başlayın.
    KIZAK YARIŞ   Buz üzerinde kızak yarışı. Üç oyun seçeniği var. Seçiminizi tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ok tuşları ile oynuyorsunuz.
    SÜPER FRİKİK   Süper frikik adı gibi bir oyun. Futbol meraklıları için. OYUN :: Play tuşu ile başlayın. daha sonra mausla bir kere tuşlayın ve topa vuracağınız yeri belirleyin. İyi şanslar.
    MOTOR YARIŞI   Basit bir motor yarışı . Diğer motorları geçmeye çalışıyorsunuz. OYUN :: New Game ile oyuna başlayabilirsiniz. Ok tuşları oyuna oyanıyın.
    MARİO   Mario bonusları topluyor. Tek kötü yanı Yüklenmesi . OYUN :: Play ile başlayıp Ara Çubuğu ve ok tuşları ile oynayabilirsiniz.
    STREET FİGHTER   Vazgeçilmez Street Fighter oyunu . Yüklenmesi uzun sürebilir. OYUN :: Klavye ile oynanıyor. A-S-D-Z-X-C tuşlarını ile oynuyorsunuz. İyi eğlenceler.
    TAKTİK PUAN   İki grup var siz ve onlar .. Her savaşçı faklı özelliklere sahip. Uzun bir oyun. OYUN:: Maus yardımıyla oynuyorsunuz. Seçilen savaşçıda dört haraket özelliği açılır. Başarılar.
  Sayfalar : 1 2 3 4 5 6
  Toplam 60 Oyun Yer Almaktadır.
 
 


Sponsor bağlantılar, Ev Arkadaşı Ara, Şirket Ara

SOHBET EKART FIKRA OYUN GÜZEL SÖZLER

umutdolu.net © Copyright 2020 Web Design