.: Bu gün 18.1.2020 16:08:56   .:
Giriş Sayfası Yap Favorilere Ekle Tavsiye Gonder  

 
 
 
FLASH OYUNLAR
    SÜPER SONİC   Güzel bir oyun. Ancak yüklenmesini beklemeniz gerekiyor. Mario tarzında sonic bonus topluyor. OYUN :: Start tuşu ile başlayın daha sonra Start Game ile devam edin. Ok tuşları, ara çubuğu ve enter tuşlarıyla oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.
    UZAY SAVAŞI   Uzayda size yaklaşan düşmanları vurmaya çalışıyorsunuz. Zevkli bir oyun. OYUN :: Play Now tuşu ile bşlayın. Mausunuzla ateş edin.
    TOP PATLAT   Değişik renklerde çıkan topları sizin atacağınız aynı renkte toplarla patlatmaya çalışıyorsunuz. Arkadaki köpek balığına dikkat ! OYUN :: Start tuşu ile başlayın mausunuzla top atın. Başarılar.
    KESKİN NİŞANCI   Belirli bir süre içinde, binayı saran süikastcileri dürbünlü silahınızla vurmaya çalışıyorsunuz. OYUN : Play tuşu ile başlayın. Mausla ateş edebilisiniz.
    SATRANÇ   Oyunu bilgisayara karşı oynuyorsunuz. İki seçenek var. P2 ve P3 bilgisayarından birini seçerek başlayın. OYUN :: Maus yardımıyla oynuyorsunuz.
    ÇILGIN OTO2   İstiklal caddesinde olduğunu düşünün ve araç kullanıyorsunuz. Üstelik yolcunuzda var. Bonus almaya bakın. PLAY tuşu ile başlayın araca tıklayarak devam edin, ileri-geri dönebilirsiniz.
    ÇÖLDE YARIŞ   START tuşu ile başlıyorsunuz NEXT ile devam edin. Oyun :: Çölde çöl aracı ile gidiyorsunuz ve $ almaya çalışıyorsunuz. Bombolara ve mantarlara dikkat edin...
    ZOMBİ AVI   PLAY tuşu ile başlayın, daha sonra sol alttaki ok tuşu ile devam edin. Oyun adı üzerinde zombi avlıyorsunuz. Size yaklaşmasına izin vermeyin. Mausla ateş edin.
    MASA HOKEYİ   Sol alttaki start tuşu ile başlayabilirsiniz. OYUN :: güzel ve eğlencel bir masa hokeyi bilgisayara karşı oynuyorsunuz. Başarılar
    OTOBANDA HIZ   Otobanda hızlımısınız? Yol ve arabaların ortaya çıkması efek olarak çok gerçekçi. Bir hakkınız var. Onun için dikkatli kullanın. OYUN :: Alttaki start tuşu ile başlayın ok tuşları ile yönlendirin.
  Sayfalar : 1 2 3 4 5 6
  Toplam 60 Oyun Yer Almaktadır.
 
 


Sponsor bağlantılar, Ev Arkadaşı Ara, Şirket Ara

SOHBET EKART FIKRA OYUN GÜZEL SÖZLER

umutdolu.net © Copyright 2020 Web Design