.: Bu gün 18.1.2020 16:11:57   .:
Giriş Sayfası Yap Favorilere Ekle Tavsiye Gonder  

 
 
 
FLASH OYUNLAR
    İP ATLAMA   Tehlikeli bir ip atlama ile karşı karşıyasınız. Ne kadar süre atlayabileceğinizi gösterin. Oyunculardan birini seçin ve ARA (space) tuşu ile atlamaya başlayın.
    BİLARDO   Burada süre ile yarışıyorsunuz. Size verilen sürede 8 topu içeri sokmaya çalışın. OYUN :: Play tuşu ile oyuna başlayın Mausunuzla oynuyorsunuz. Maus la tutup istediğiniz hıza göre bırakın. Başarılar.
    RENKLİ TETRİS   Renkleri birleştirin ve blokları yok edin. Renkli blokları yan yana çapraz şekilde birleştirebilirsiniz. 4 Oyundan birisine tıklayın ve başlayın.
    ÇILGIN OTO   Otobandasınız ve ters yoldasınız. Yağ birikintilerine ve karşıdan gelen otolara dikkat. $ almaya çalışın. OYUN :: Sağ alttaki PLAY tuşu ile başlayın ok tuşları ile yönetin.
    OTO YARIŞ2   Otoyolda karşınıza çıkan kurbağalar puanınızı azaltıyor. Seven7 üzerinden geçerek puan kazanıyorsunuz. OYUN :: Play tuşu ile başlayın ve ok tuşları ile oynayın.
    SUPER STAR   Oyunda siz bir süper starsınız ve Flash lara yakalanmadan para topluyorsunuz.Hepsini topladığınızda kapıdan geçerek ikinci oyun başlıyor. OYUN :: Play tuşu ile başlayın ve ok tuşları ile yönlendirin. Z tuşu ile zıplayabilirsiniz. Başarılar.
    UÇAN SİNCAP   Ormanda sincabı bazı tehlikeler bekliyor. Yılan ve kirpi onlardan uzak durun ve bonusları toplayın.. OYUN:: Play tuşu ile başlayın ve ok tuşları ile yönetin. Havaya zıplamak için Ara Çubuğunu kullanın.İyi eğlenceler.
    GÜZELLİK UZMANI   Çocuklar için ideal bir oyun. Oyunda güzellik uzmanlığı yapıyorsunuz. OYUN :: Makyaj yapılacak kızı seçerek başlayın.
    İKİZ KULELER   İkiz kuleleri koruyorsunuz .Kulelere yaklaşan uçakları vurarak etkisiz hale getiyorsunuz. OYUN :: Jouer butonuna basarak başlayın ve mausunuzla ateş edin. Başarılar.
    YÜZ OLUŞTURMA   Çocuklar için güzel bir oyun. Bir burunun etrafına eklemeler yaparak yüz oluşturuluyor. OYUN :: Parmak işaretlerini takip edin.
  Sayfalar : 1 2 3 4 5 6
  Toplam 60 Oyun Yer Almaktadır.
 
 


Sponsor bağlantılar, Ev Arkadaşı Ara, Şirket Ara

SOHBET EKART FIKRA OYUN GÜZEL SÖZLER

umutdolu.net © Copyright 2020 Web Design